Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mastertool |
| Страна производитель | Китай |
| Крепежное средство | Скобы |
| Максимальная длина скобы | 10 мм |
| Минимальная длина скобы | 6 мм |
| Тип | Рычажный |
| Ширина скобы | 11.3 мм |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка силы удара | Да |
• ударний механізм ресорного типу
• ударний ресурс > 100 000 ударів
• ергономічна ручка з TPR накладками
• фіксація ручки для зручного зберігання
• кліпса на ремінь в комплекті
• зручне пакування "Доторкнись до мене"
• розмір скоби 6-10 мм
• ударний ресурс > 100 000 ударів
• ергономічна ручка з TPR накладками
• фіксація ручки для зручного зберігання
• кліпса на ремінь в комплекті
• зручне пакування "Доторкнись до мене"
• розмір скоби 6-10 мм
Информация для заказа
- Цена: 548 ₴



