Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 210 мм |
| Глубина | 115 мм |
| Зеркало в комплекте | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Ручки | Одна |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 390 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Косметичка |
Дорожня косметичка Wallaby чорна 2101-1
Опис:
Лицьову сторону прикрашають контрастні смужки та логотип виробника.
Містке основне відділення.
Дві кишені, одна з яких сітчаста, інша на блискавці (всередині косметички).
Кишеня для підручних предметів на лицьовій стороні косметички.
Додаткова міцна ручка із нейлону.
Характеристики:
Матеріал: нейлон 420Д.
Розміри мм (ШхВхГ): 390x210x115.
Колір чорний.
ТМ Wallaby.
Информация для заказа
- Цена: 395 ₴










