Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Professional |
| Высота | 165 мм |
| Длина | 225 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 65 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Пол1 | Мужской |
Барсетка чоловіча Professional з екошкіри S864 10
Опис товару:
М'яка барсетка: дуже легка та містка.
М'яка стінка кишені (на передній стінці) — збереження телефона/КПК.
Ключница на кнопці.
Дві зовнішні кишені: на передній стінці на блискавці, на задній стінці відкритий.
Внутрішня кишеня на блискавці.
Знімний ремінець.
Відділення для мобільного телефона.
Відділення на блискавці.
Характеристики:
Арт. 864.10.
Розміри 22,5х16х6,5 см.
Материал PVC (поливинилхлорид).
Колір: чорний.
Країна-виробник: Professional, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴












