Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sumdex |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Глубина | 21 см |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Мужской |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 46.3 |
| Диагональ устройства | 15-16" |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Тип застежки | Молния |
| Тип рюкзака | Для ноутбуков |
| Толщина | 21.6 |
| Ширина | 30.5 |
Стильний рюкзак з відділом для ноутбука 15,6" Sumdex PON-391GY сірий
Sumdex PON-391 це зручний та місткий рюкзак, призначений для ноутбуків з діагоналлю 15.6 дюймів, який надійно захистить пристрій від бруду, пилу, подряпин та пошкоджень, а також забезпечить комфорт та зручність при транспортуванні. Рюкзак має окрему кишеню для планшета та MP3 плеєра. Рюкзак виконаний з водовідштовхувального матеріалу. Ця модель дуже зручна для короткострокових подорожей.
Опис сумки:
На лицьовій стороні розташований яскравий логотип виробника.
Рюкзак пошитий із міцного водовідштовхувального поліестру.
Головне відділення (речове) включає: спеціальну кишеню для ноутбука з бархатистою обробкою (для мінімізації подряпин на поверхні лаптопа) і фіксуючою стрічкою на липучці; одна сітчаста кишеня для мишки та блоку живлення.
Одна кишеня на блискавці для аудіопристрою з виходом для навушників.
Кишеня на блискавці з лицьового боку. Добре підійде для планшета 10”.
З лицьового боку є кишеня-органайзер: сітчаста кишеня, відсіки для авторучок/олівців, кишеня для дріб'язку, відсік на змійці, карабін знімний з кільцем для ключів.
З боків є по сітчастій кишені для пляшки з водою або термокухлі.
Рюкзак закривається надійними блискавками.
Ергономічна спинка, що дихає, з м'якими вставками.
Анатомічні плечові лямки.
Зручна ручка для перенесення рюкзака у руці.
Характеристики:
Артикул: PON-391GY.
Зовнішні розміри: 30,5 х 46,3 х 21,6 см.
Матеріал: поліестер.
Колір сірий.
Виробник: Sumdex, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 1 595 ₴










