Рюкзак для ноутбука 15,6" Sumdex PON-394TY + дощовик хакі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sumdex |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Глубина | 26 см |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Для ноутбука |
| Цвет | Хаки |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 45.7 |
| Диагональ устройства | 15-16" |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Отделения (1) | Отделение для ручек, Отделение для мелочи, Карман для бутылки, Отделение для планшета, Отделение для телефона |
| Тип застежки | Молния |
| Тип рюкзака | Для ноутбуков |
| Толщина | 26.7 |
| Ширина | 34.3 |
Міський рюкзак з відділом для ноутбука 15,6" Sumdex PON-394TY хакі + дощовик
Sumdex PON-392 це практичний, зручний і місткий рюкзак, призначений для ноутбуків з діагоналлю 15,6", який надійно захистить пристрій від бруду, пилу, подряпин і пошкоджень, а також забезпечить комфорт і зручність при транспортуванні. Рюкзак має окрему кишеню для планшета і MP3 плеєра. зручна для короткострокових подорожей
Опис сумки:
На лицьовій стороні розташований яскравий металевий логотип виробника.
Рюкзак пошитий із міцного водовідштовхувального поліестру.
Головне відділення (речове) включає: спеціальну кишеню для ноутбука з бархатистою обробкою (для мінімізації подряпин на поверхні лаптопа) і фіксуючою стрічкою на липучці; одна сітчаста кишеня для мишки та блоку живлення.
Одна кишеня на блискавці для планшета 10" та аудіопристроїв.
З лицьового боку є кишеня-органайзер: сітчаста кишеня, відсіки для авторучок/олівців, кишеня для дріб'язку, відсік на змійці, карабін знімний з кільцем для ключів.
З боків є сітчасті кишені для пляшки з водою або термокухлі.
Чохол-дощовик Rain-Proof.
Рюкзак закривається надійними двонаправленими блискавками.
Ергономічна спинка, що дихає, з м'якими вставками.
Анатомічні плечові лямки.
Зручна ручка для перенесення рюкзака у руці.
Характеристики:
Артикул: PON-394TY.
Зовнішні розміри: 34,3 х 45,7 х 26,7 см.
Матеріал: поліестер.
Колір: хакі.
Виробник: Sumdex, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 1 595 ₴









