Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Средний |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 25 см |
| Глубина | 30 см |
| Объем | 45 л |
| Ширина | 55 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Дорожня сумка Wallaby з тканини на 45л 3050
Опис товару:
Дорожня сумка середніх розмірів виготовлена в класичному стилі.
Матеріал із вологовідштовхувальним просоченням.
Містке основне відділення на блискавці.
Дві кишені на блискавці на бічних поверхнях сумки.
Прихована кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Міцні та зручні ручки середньої довжини, які пришиті до стін сумки на всій висоті.
Регульований ремінь для носіння на плечі, з підкладкою на плечі.
Дно сумки додатково ущільнене.
Характеристики:
Артикул: 3050.
Виробник: Wallaby, Україна.
Розміри в см (ДхШхВ): 55/30/25 см. Обсяг: 45 л.
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: чорний.
Информация для заказа
- Цена: 770 ₴










