Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Вес | 225 г |
| Высота | 33 см |
| Глубина | 13 см |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | От 7 лет |
| Количество отделений | 1 |
| Пол1 | Унисекс |
| Размер | Малый |
| Тип | Рюкзак |
Молодіжний рюкзак невеликого розміру 8L Wallaby 153 синій
Опис товару:
Рюкзак виконаний із міцної синтетичної тканини.
Одне осоновне відділення на блискавці.
Усередині розташована одна відкрита кишеня.
Дві кишені на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Ручка у верхній частині рюкзака.
Дві регульовані лямки рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 33х20х13 см.
Об'єм: 8 л.
Вага: 225 р.
Колір: синій
Информация для заказа
- Цена: 520 ₴







