Чоловіча сумка Wallaby із поліестеру чорна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Длина | 350 мм |
| Длина ручек | 100 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Отделения | 1 основное |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 240 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
| Тип сумки (1) | Наплечная/Седельная |
Чоловіча сумка Wallaby із поліестеру чорна 2600
Опис товару:
Чоловіча сумка.
Регульований ремінь для носіння через плече.
Додаткова гумова ручка для носіння у руці.
Одне велике відділення на замку.
Одна невелика додаткова кишеня на лицьовій стороні.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір чорний.
Розмір ШхВхГ(см): 35x24x10.
Вага(кг): 0.22.
Об'єм: 7,73 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 260 ₴









