Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 310 мм |
| Длина | 240 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Отделения | 1 основное |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 105 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
Чоловіча сумка Wallaby з поліестеру 2611
Опис товару:
Чоловіча сумка.
Регульована ручка для носіння через плече.
Додаткова гумова ручка для носіння в руці.
Одне велике відділення на замку.
Два невеликих додаткових кишені на лицьовій стороні.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 31x24x10,5.
Вага(кг): 0.24.
Об'єм: 7,19 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 320 ₴












