Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 3 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Большой |
| Регулировка размера | Да |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Хаки |
| Размеры | |
| Высота | 35 см |
| Глубина | 28 см |
| Объем | 62 л |
| Ширина | 64 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Дорожня сумка Wallaby з тканини на 62л 437-6
Опис сумки:
Регульований ремінь для носіння через плече.
Один великий відділ на замку.
Дві додаткові кишені на замках з боків.
Накладна кишеня на лицьовій стороні.
Вшито тверде дно.
П'ять пластикових ніжок.
Характеристики:
Матеріал: нейлон, прогумована з тильного боку, обтягнута кедером.
Розміри см (ШхВхГ): 64x35x28.
Вага(кг): 1.02 кг.
Об'єм, л: 62.
Колір: хакі з чорними вставками.
ТМ Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 1 360 ₴










