Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 350 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Деловая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
Чоловіча сумка Wallaby з поліестеру 2650 black
Опис товару:
Чоловіча сумка.
Регульована ручка для носіння через плече.
Додаткова тканинна ручка для носіння в руці.
Два великі відділення на замку.
Два невеликі додаткових кишені на лицьовій стороні.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 35x26x17.
Вага(кг): 0.40.
Об'єм: 14 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 495 ₴











