Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 280 мм |
| Глубина | 210 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Объем | 20 л |
| Подкладка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Хозяйственная сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 370 мм |
| Дополнительные характеристики сумок-тележек | |
| Наличие стульчика | Нет |
| Складная конструкция | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал (1) | Текстиль |
| Назначение (1) | Унисекс |
| Наличие колес (1) | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Средний |
| Размер (1) | Средний |
| Регулировка размера | Да |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Сумка господарська Wallaby на 20л 2070
Опис сумки:
Матеріал: прогумований поліестер.
Регульований ремінь для носіння через плече.
Один великий відділ на замку.
Додаткова кишенька на лицьовій стороні.
Має розширення на 20%.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 D.
Розміри см (ШхВхГ): 37x28 (40)x21.
Вага(кг): 0,44 кг.
Об'єм, л: 20,02.
Колір чорний.
ТМ Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 499 ₴












