Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 230 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Хаки |
| Ширина | 130 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
Чоловіча сумка Wallaby з тканини 21231Khaki
Опис товару:
Чоловіча сумка.
Регульована ручка для носіння через плече.
Додаткова гумова ручка для носіння в руці.
Два великі відділи на блискавці.
Три додаткові кишеньки на лицьовій стороні й одна на тильній.
Характеристики:
Матеріал: жатка.
Колір: хакі.
Розмір ШхВхГ (см): 23x17x13.
Вага(кг): 0.31.
Об'єм: 4,78 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 496 ₴










