Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 270 мм |
| Длина | 340 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
| Тип сумки (1) | Наплечная/Седельная |
Чоловіча сумка Wallaby тканинна 26531 Khaki
Опис товару:
Чоловіча сумка.
Регульована ручка для носіння через плече.
Додаткова гумова ручка для носіння в руці.
Два великі відділи на блискавці.
Три додаткові кишеньки на лицьовій стороні й одна на тильній.
Потужний пластиковий каркас.
Дві пластикові ніжки.
Характеристики:
Матеріал: нейлон жатка 420 Ден.
Колір: хакі.
Розмір ШхВхГ (см): 34x27x9.
Вага(кг): 0.72.
Об'єм: 16,05 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 855 ₴









