Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 140 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Отделения | Наружный карман на застежке, 2 основных |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Нет |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 310 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
Сумка чоловіча Wallaby чорна 2130 black
Опис сумки:
Чоловіча сумка.
Регульована ручка для носіння через плече.
Додаткова тканинна ручка для носіння в руці.
Два великі відділи на замках і невелика додаткова кишенька на лицьовій стороні.
Бюджетна модель.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600Д.
Розміри в см (ШхВхГ): 31x22x14.
Вага (кг): 0,30.
Колір: чорний.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 375 ₴











