Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 360 мм |
| Длина | 210 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Текстиль |
| Отделения | Наружный карман на застежке, 2 основных |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 280 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
Сумка чоловіча Wallaby тканинна 2281
Опис сумки:
Вертикальна чоловіча сумка з поліестеру.
Регульована ручка носіння через плече.
Додаткова гумова ручка для носіння у руці.
Два великі відділи на замках і три додаткові кишені на лицьовій стороні.
Дві пластикові ніжки.
Дуже містка модель.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600Д.
Розміри см (ШхВхГ): 28x36x21 (глибина з кишенями).
Вага (кг.): 0,53.
Колір чорний.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 665 ₴












