Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 160 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Текстиль |
| Отделения | Наружный карман на застежке, 2 основных |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 290 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
Сумка чоловіча Wallaby з тканини чорна 2411 black
Опис сумки:
Чоловіча сумка.
Підкладка чорного кольору з відливом.
Регульована ручка для носіння через плече.
Додаткова пластикова ручка для носіння в руці.
Два великі відділи на замках.
Три додаткові кишеньки на лицьовій стороні.
Дві пластикові ніжки.
Характеристика:
Матеріал: поліестер.
Розміри в см (ШхВхГ): 29x24x16.
Вага (кг.): 0,44.
Колір: чорний.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴









