Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 170 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Текстиль |
| Отделения | Наружный карман на застежке, 2 основных |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Хаки |
| Ширина | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
Сумка чоловіча Wallaby з нейлону 2407 Khaki
Опис сумки:
Чоловіча сумка.
Регульована ручка для носіння через плече.
Додаткова гумова ручка для носіння в руці.
Два великі відділи на замках.
Дві додаткові кишеньки на лицьовій стороні.
Дві пластикові ніжки.
Характеристики:
Матеріал: нейлон жатка 420 Ден.
Розміри в см (ШхВхГ): 30x24x16.
Вес (кг.): 0,43.
Колір: хакі.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 640 ₴










