Чоловіча сумка на плече із еко шкіри Continent CM-151BK чорна




Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Continent |
| Материал | Экокожа |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Возрастная группа (1) | Взрослая |
| Высота | 28 |
| Высота устройства | 300 мм |
| Глубина | 4 мм |
| Диагональ экрана устройства | 12.2" |
| Назначение | Для планшета |
| Пол (1) | Мужской |
| Тип (1) | Сумка для планшета |
| Толщина устройства | 40 мм |
| Ширина | 31 |
| Ширина устройства | 280 мм |
Чоловіча сумка з відділом для планшета 10-12" зі штучної шкіри Continent CM-151BK чорний
Опис товару:
Одне основне відділення із вертикальним завантаженням на блискавці.
Відкритий задню кишеню.
Регульований плечовий ремінь.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра/поліестер.
Колір чорний.
Підходить для планшетів: 10,6-12".
Відділення для планшета (ШхВхГ) см: 30х27x3,5.
Зовнішні розміри (ШхВхГ) см: 31x28x4.
Виробник ТМ Continent.
Информация для заказа
- Цена: 1 026 ₴



