Тканинна сумки Ucon Mateo Bag Black Safari сіра



Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ucon |
| Высота | 180 мм |
| Длина | 50 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Нет |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка средства | Пакетик |
Тканинна сумки Ucon Mateo Bag Black Safari сіра 489118568820 black safari
Опис товару:
Передня кишеня закривається на блискавку
Основне відділення закривається на водовідштовхувальну двосторонню блискавку.
Ремінець із карабіном для ключів усередині передньої кишені.
Гумка для безпечного транспортування телефона та павербанка всередині передньої кишені.
Регульований плечовий ремінь
Тиснений лейбл Ucon Acrobatics.
Характеристики:
Зовнішня поверхню з жакардового поліуретану (ПУ) з тильним боком із поліестеру (ПЕТ), без ПВХ і ПФУ.
Розміри: 18 х 10 х 5 см.
Місткість: 0,3 л.
Вага: 140 г.
Информация для заказа
- Цена: 1 640 ₴



