Рюкзак із відділом для ноутбука 15,6 Sumdex бордовий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sumdex |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 46.3 см |
| Глубина | 21.6 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 25 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Бордовый |
| Ширина | 30.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ устройства | 15-16" |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Тип застежки | Молния |
| Тип рюкзака | Для ноутбуков |
| Толщина | 21.6 |
Міський рюкзак з відділом для ноутбука 15,6" Sumdex PON-391 OR бордовий
Sumdex PON-391 це багатофункціональний, ергономічний та дуже зручний у використанні рюкзак. У рюкзаку є відділення для ноутбуків з діагоналлю 15-16 дюймів, який надійно захистить пристрій різноманітних пошкоджень, бруду та пилу. Також рюкзак має окрему кишеню для планшета та MP3 плеєра, та відділення для ваших дрібниць. Рюкзак виготовлений з поліестеру з водовідштовхуючими властивостями.
Опис товару:
На лицьовій стороні розташований яскравий логотип виробника.
Рюкзак пошитий із міцного водовідштовхувального поліестру.
Головне відділення (речове) включає: спеціальну кишеню для ноутбука з бархатистою обробкою (для мінімізації мікроподряпин на поверхні лаптопа) і фіксуючою стрічкою на липучці; одна сітчаста кишеня для мишки та блоку живлення.
Одна кишеня на блискавці для аудіопристрою з виходом для навушників.
Кишеня на блискавці з лицьового боку. Добре підійде для планшета 10”.
З лицьового боку є кишеня-органайзер: сітчаста кишеня, відсіки для авторучок/олівців, кишеня для дріб'язку, відсік на змійці, карабін знімний з кільцем для ключів.
З боків є по сітчастій кишені для пляшки з водою або термокухлі.
Рюкзак закривається надійними блискавками.
Ергономічна спинка, що дихає, з м'якими вставками.
Анатомічні плечові лямки.
Зручна ручка для перенесення рюкзака у руці.
Характеристики:
Артикул: PON-391 OR.
Зовнішні розміри: 30,5 х 46,3 х 21,6 см.
Матеріал: поліестер.
Колір: бордовий із жовтим.
Виробник: Sumdex, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 1 595 ₴











