Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sumdex |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 45 см |
| Глубина | 14 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 15 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ устройства | 15-16" |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Отделения (1) | Отделение для ручек, Отделение для мелочи, Карман для бутылки, Отделение для планшета, Отделение для телефона |
| Тип застежки | Молния |
| Тип рюкзака | Для ноутбуков |
| Толщина | 17 |
Міський рюкзак з відділом для ноутбука 15,6" Sumdex PON-336 PR сірий
Sumdex PON-336 PR це практичний і зручний рюкзак, призначений для ноутбуків з діагоналлю 15,6", який надійно захистить пристрій від різних пошкоджень, пилу та бруду, а також забезпечить комфорт при транспортуванні. У рюкзаку достатньо відсіків і кишень, таких, як відділення для ноутбука діагоналлю до 15.0-15.6", а також відділення для ваших дрібниць. Рюкзак виготовлений з поліестеру з водовідштовхуючими властивостями. Ця модель дуже зручна для короткострокових подорожей.
Опис товару:
На лицьовій стороні розташований логотип виробника.
Основне відділення, яке включає кишеню для ноутбука діагоналлю до 15.6''.
Одна кишеня на блискавці для планшета і аудіопристроїв.
З лицьового боку є кишеня-органайзер.
З боків є сітчасті кишені для пляшки з водою або термокухлі.
Рюкзак закривається надійними двонаправленими блискавками.
Ергономічна спинка, що дихає, з м'якими вставками.
Анатомічні плечові лямки.
Зручна ручка для перенесення рюкзака у руці.
Виготовлений із водовідштовхувального поліестеру.
Характеристики:
Артикул: PON-336 PR.
Зовнішні розміри: 30,5 x 45 x 14 див.
Матеріал: поліестер.
Колір: сірий, червоний.
Виробник: Sumdex, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 1 595 ₴










