Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Средний |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Вес | 0.6 кг |
| Высота | 26 см |
| Глубина | 17 см |
| Объем | 21 л |
| Ширина | 46 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Сумка дорожня Wallaby сіра на 21л 2550 grey
Опис товару:
Дорожня сумка невеликих розмірів виконана у класичному стилі.
Один відділ на замку. Усередині дві відкриті кишеньки.
Регульована ручка носіння через плече.
Дві ручки заввишки 27 см.
З лицьового боку маленька кишенька на блискавці для підручних речей.
Вшито тверде дно. Чотири пластикові ніжки.
Характеристики:
Матеріал: меланж, тканина підкладкова.
Колір сірий.
Розмір ШхВхГ(см): 46x27x17
Об'єм: 22л.
Вага(кг): 0.60 кг.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 920 ₴











