Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Малый |
| Цвет | Красный |
| Размеры | |
| Высота | 26 см |
| Глубина | 26 см |
| Объем | 28 л |
| Ширина | 47 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Замок | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Сумка спортивна Wallaby тканинна на 28л 214 red
Опис:
Сумка виготовлена із міцної зносостійкої тканини. Невеликий перелив на поверхні сумки, який надає їй особливої особливості.
Міцні ручки (стропи) середньої довжини, які проходять під днищем сумки. Довжина ручок сумки дозволяє носити сумку на плечі.
Додатковий регульований ремінь із накладкою для носіння на плечі.
Сумка на одне основне відділення на блискавці.
Усередині сумки на бічних поверхнях є кишеня на блискавці та невелика сітчаста кишеня
Технічні характеристики:
Об'єм, л: 28.
Розміри, див: 47х26х26.
Матеріал: поліестер 600D синтетичний матеріал, стійкий до зносу та стирання, легкий та міцний.
Колір червоний.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 623 ₴












