Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Средний |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Синий |
| Размеры | |
| Высота | 29 см |
| Глубина | 25 см |
| Объем | 38 л |
| Ширина | 54 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Сумка дорожня Wallaby з тканини на 38л 340-2
Опис товару:
Сумка виготовлена з міцної тканини з водовідштовхувальними властивостями.
Одне містке основне відділення.
Дві бічні кишені на блискавці.
Передня кишеня на блискавці.
Дві тканинні ручки середньої довжини.
Знімний регульований плечовий ремінь.
Дно сумки додатково ущільнене.
На дні є пластикові ніжки.
Характеристики:
Артикул: 340-2.
Матеріал: нейлон.
Розміри в мм (ШхВхГ): 540x290x250.
Колір: синій із жовтим.
ТМ Wallaby.
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴









