Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ucon |
| Высота | 180 мм |
| Длина | 50 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал (1) | Текстиль |
| Пол1 | Мужской |
Сумка чоловіча Ucon Mateo Bag Black чорна 489104206619 black
Опис товару:
Покриття TPE, що не містить фторовуглеців, на внутрішньому боці робить тканину водонепроникною та забезпечує додаткову міцність.
Передня кишеня закривається на блискавку.
Основне відділення закривається на водовідштовхувальну двосторонню блискавку.
Ремінець із карабіном для ключів усередині передньої кишені.
Гумка для безпечного транспортування телефона та павербанка всередині передньої кишені.
Регульований плечовий ремінь
Тиснений лейбл Ucon Acrobatics.
Характеристики:
Зовнішня поверхня з переробленого поліестеру 500D з ПЕТ-пляшок (PET) з внутрішнім міцним покриттям із термопластичного поліетилену (TPE)/
Розміри: 18 х 10 х 5 см.
Місткість: 0,3 л.
Вага: 140 г.
Информация для заказа
- Цена: 1 640 ₴











