Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 280 мм |
| Длина | 175 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Текстиль |
| Отделения | Наружный карман на застежке, 2 основных |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Хаки |
| Ширина | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
Чоловіча сумка Wallaby з нейлону 2437 khaki
Опис сумки:
Чоловіча сумка виготовлена з міцного зносостійкого нейлону, з прогумованим просоченням із внутрішнього боку, що забезпечує додаткові водовідштовхувальні властивості.
Підкладка з нейлону.
Тканинна ручка з пластиковою накладкою для носіння в руці.
Регульований ремінь для носіння через плече.
Одне просторе основне відділення на блискавці.
Відділення менше вздовж задньої стінки сумки.
Дві додаткові кишені на блискавці на лицьовій стороні.
На дні сумки є ніжки.
Характеристика:
Матеріал: нейлон жатка 420 Ден.
Розміри в см (ШхВхГ): 25x28x17.5 (11 см без кишень).
Формат А4 не поміщається в цю сумку.
Колір: хакі.
ТМ Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 670 ₴










