Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 200 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Отделения | Наружный карман на застежке |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 115 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
Чоловіча сумка для міста Wallaby чорна 2660
Опис сумки:
Декоративна вставка з логотипом на передній стінці сумки.
Сумка виготовлена з міцного поліестеру.
Зручна ручка з тканинною накладкою для носіння в руці.
Регульований плечовий ремінь.
Одне велике основне відділення на блискавці.
Накладна та прорізна кишенька на блискавці на передній стінці сумки.
Характеристика:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Розміри в см (ШхВхГ): 20x25x11.5.
Колір: чорний.
ТМ Wallaby, Україна.
Формат А4 не поміщається в цю сумку.
Колір: чорний.
ТМ Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 365 ₴







