Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 24 мм |
| Количество отделений | 2 |
| Отделения | 2 основных |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 15 мм |
| Тип | Портфель |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 35.0 мм |
| Длина (1) | 35 |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Полиэстер |
| Материал (1) | Полиэстер |
| Подкладка | Да |
| Пол1 | Мужской |
| Размер | Средний |
| Размер (1) | Средний |
| Стиль | Casual |
| Тип сумки | Портфель |
| Тип сумки (1) | Портфель |
| Форма | Прямоугольная |
Портфель чоловічий Wallaby із тканини чорний 2641 black
Опис товару:
Виріб виготовлений з міцного зносостійкого поліестеру.
Регульований ремінь для носіння на плечі.
Додаткова тканинна ручка.
Два основні відділення на блискавці.
Накладний кишеня на передній стінці сумки.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 35x24x15.
Вага(кг): 0.36.
Об'єм: 12,36 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 440 ₴












