Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 24 мм |
| Длина | 35 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Отделения | 2 основных |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 15 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
| Тип сумки (1) | Сумка |
Чоловіча сумка Wallaby із тканини чорна 2640 black
Опис товару:
Сумка пошита з міцного поліестеру.
Регульований ремінь для ношения на плече.
Додаткова тканинна ручка.
Два основні відділення на блискавці.
Два накладных передних кишені на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 35x24x15.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 440 ₴









