Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 26 мм |
| Длина | 38 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 13 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
| Тип сумки (1) | Сумка |
Чоловіча сумка Wallaby тканинна чорна 2630 black
Опис товару:
Сумка пошита з міцного поліестеру.
Регульований ремінь для ношения на плече.
Додаткова тканинна ручка.
Одне основне відділення на блискавці.
Дві невеликі кишеньки на блискавці для різних дрібниць на передній стінці сумки.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 38x26x13.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 370 ₴








