Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 30 см |
| Глубина | 25 см |
| Объем | 40 л |
| Ширина | 54 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Замок | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Да |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Сумка спортивна з поліестеру на 40л Wallaby 365 чорна
Опис товару:
Основне відділення на блискавці.
За рахунок блискавок-розширювачів з обох боків основного відділення можна змінювати розмір основного відділу.
На передній стінці сумки є зовнішня кишеня на блискавці.
З боків сумки розташовані 2 місткі кишені на застібках-блискавках.
Зручні ручки з нашитою обкладкою на липучці для комфортного носіння в руці.
Регульований ремінь для носіння на плечі.
На дні сумки закріплені ніжки, що запобігають забрудненню та зносу тканини.
Дно сумки ущільнене.
Характеристики:
Артикул: 365
Виробник: Wallaby, Україна.
Матеріал: поліестер 600Д.
Розміри см (ДхШхВ): 54(66 з розширенням)/25/30 см.
Об'єм: 40/50 (при відкритих розширювачах) л.
Колір чорний.
Информация для заказа
- Цена: 1 003 ₴







