Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 350 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Отделения | 1 основное |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Две |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
Чоловіча сумка Wallaby тканинна чорна 2621
Опис товару:
Чоловіча сумка.
Регульований плечовий ремінь для комфортного носіння.
Зручна тканинна ручка для носіння в руці.
Одне велике відділення на замку.
Два невеликих додаткових кишені на блискавці на лицьовій стороні.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Д.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 35x24x10.
Об'єм: 8 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 340 ₴







