Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TIDING BAG |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Флотар |
| Высота | 280 мм |
| Длина | 240 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
Чоловіча шкіряна сумка, месенджер Tiding Bag SA25-064A чорна
Опис:
Сумка виготовлена із натуральної телячої шкіри.
Сумка з двома відділеннями, закривається металевою змійкою, а зверху накривається клапаном.
Усередині одного відділення розташована прихована кишеня на блискавці, а в іншому накладні кишені відкритого типу.
На передній стороні накладна кишеня відкритого типу, що знаходиться під клапаном.
На тильній стороні розташована одна кишеня на блискавці.
Сумку можна носити на плечі за допомогою текстильного ременя, незнімного типу, який легко регулюється по довжині.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розміри (ДхВхШ): 24 х 28 х 4 см.
Виробник: Tiding Bag.
Информация для заказа
- Цена: 1 699 ₴







