Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Малый |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Высота | 25 см |
| Глубина | 20 см |
| Объем | 16 л |
| Ширина | 43 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Замок (1) | Нет |
| Наличие колес (1) | Без колес |
| Тип (1) | Сумка дорожная |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Спортивна сумка Wallaby з тканини на 16л 213-3
Опис сумки:
Виконана з міцної зносостійкої тканини.
Одне основне відділення на блискавці.
Прорізна кишеня на блискавці на лицьовій стороні.
Знімний регульований ремінь для носіння через плече.
Дві ручки середньої довжини.
Підкладка із міцної нейлонової тканини.
Характеристики:
Артикул: 213-3.
Матеріал: поліестер.
Розміри (ШхВхГ): 43x25x20 см.
Колір сірий.
ТМ Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴











