Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Always Wild |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Высота | 15.5 мм |
| Длина | 21 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Пол1 | Мужской |
Сумка чоловіча Always Wild коричнева SR01-CH Brown
Опис товару:
Барсетка має 3 відділи.
Один відділ основної та дві кишені на блискавці.
На задній стороні розташована 1 плоска кишеня на блискавці.
На передній стороні сумки відділення на блискавці.
На передній стороні кишеня для телефона з магнітним клапаном (розміри кишені ВхШхГ 15х7х2 см, для телефона до 5 дюймів).
Ремінь для носіння на пензлі знімний.
Характеристики:
Матеріал: вінтажна натуральна шкіра.
Колір: коричневий.
Розмір ШхВхГ: 21х15,5х10 см.
Виробник: ALWAYS WILD Польща.
Информация для заказа
- Цена: 1 050 ₴












