Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Exclusive |
| Вес | 500 г |
| Высота | 260 мм |
| Глубина | 35 мм |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Одна |
| Тип | Папка для документов |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 340 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Тип сумки | Папка |
Папка ділова Exclusive зі шкірозамінника 710600
Опис моделі:
Ділова папка застібається на блискавці.
Усередині папки розташовані: з одного боку два відсіки для документів формату А4; дві петлі для ручок; з іншого боку розташована перегородка для документів.
Характеристики:
Артикул: 710600.
Виробник Exclusive, Україна.
Розміри: 34х26х3, 5 см.
Вага: 500 г.
Матеріал: Штучна шкіра.
Колір чорний.
Информация для заказа
- Цена: 1 095 ₴






