Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Exclusive |
| Вес | 610 г |
| Высота | 260 мм |
| Глубина | 30 мм |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Одна |
| Тип | Папка для документов |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 340 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Тип сумки | Папка |
Ділова папка Exclusive з еко шкіри чорна710500
Опис моделі:
Папка застібається на блискавку.
Усередині папки розташовані: з одного боку два відсіки для документів формату А4, дві петлі для ручок; з іншого боку розміщений отвір для розміщення вертикального блокнота формату А4.
Блокнот у комплекті не йде!
Характеристики:
Артикул: 710500.
Виробник: Exclusive, Україна.
Розміри: 34х26х3 см.
Вага: 610 г.
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: чорний.
Информация для заказа
- Цена: 1 120 ₴








