Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Exclusive |
| Вес | 600 г |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 270 мм |
| Глубина | 40 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Одна |
| Тип | Папка для документов |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 365 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Тип сумки | Папка |
Папка ділова Exclusive зі шкірозамінника 710800
Опис моделі:
Ділова папка застібається на блискавці.
Усередині папки розташовані: з одного боку відсік для документів формату А4, відсік для кріплення вертикального блокнота А4; з іншого боку відсік для документів формату А4, чотири кишенька для візиток, дві петлі для ручок.
Характеристики:
Артикул: 710800.
Виробник Exclusive, Україна.
Розміри: 36,5х27х4 см.
Вага: 600 г.
Матеріал: Штучна шкіра.
Колір чорний.
Информация для заказа
- Цена: 1 150 ₴







