Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PASO |
| Вес | 685 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 46 см |
| Глубина | 16 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 22 л |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 32 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Узоры и принты (1) | абстракция |
Молодіжний рюкзак Paso на 18л 00-699PAN
Опис:
Рюкзак виготовлений із міцної синтетичної тканини, стійкої до блякнення і з водовідштовхувальними властивостями.
Рюкзак має три відділення на блискавці.
Дві еластичні сітчасті кишені на бічних поверхнях рюкзака.
Зручні та м'які регульовані лямки рюкзака.
Ергономічна спинка рюкзака з м'якими сітчастими вставками для комфортного носіння.
Зручна набита ручка рюкзака, а також додаткова петля для можливості підвішування рюкзака.
Усередині підкладка з нейлону.
Характеристики:
Виробник: Paso, Китай. Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер.
Колір: різнобарвний.
Розміри: 42x29x13 см.
Об'єм: 18 л.
Вага: 580 г.
Информация для заказа
- Цена: 745 ₴












