Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JPB |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 280 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 380 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кожи (1) | Кожзам |
| Дропшиппинг | Да |
| Размер (1) | Средний |
| Тип сумки | Папка |
| Форма | Прямоугольная |
Ділова папка-портфель Jpb із еко шкіри чорна AK-08 black
Опис товару:
Папка закривається на блискавці та додатково на замок засувку.
Всередині розташовані: відсік для документів, калькулятор, сегрегатор, кріплення для блокнота або документів формату А4, кишеня на блискавці, п'ять відкритих кишеньок для візиток, чотири петлі для ручок, дві додаткові невеликі кишені.
Ручка папки зі штучної шкіри.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір чорний.
Розмір (ШхВхГ), мм: 380х280х60.
Виробник: JPB Польща.
Информация для заказа
- Цена: 2 240 ₴












