Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JPB |
| Высота | 240 мм |
| Ручки | Нет |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 370 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кожи (1) | Кожзам |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Глубина | 50 мм |
| Дропшиппинг | Да |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Мужской |
| Размер (1) | Средний |
| Тип | Папка для документов |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Папка |
| Тип сумки (1) | Папка |
| Форма | Прямоугольная |
Ділова папка Jpb із еко шкіри чорна AK-09N
Опис товару:
Папка закривається на магнітні клапани.
Усередині розташовані:
відсік два відсіки для документів,
дві відкриті кишеньки для візиток,
три петлі для ручок.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра + нейлон.
Колір: чорний.
Розмір (ШхВхГ), мм: 370х240х50.
Виробник: JPB Польща.
Информация для заказа
- Цена: 1 595 ₴










