Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Exclusive |
| Вес | 550 г |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 260 мм |
| Глубина | 45 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Одна |
| Тип | Папка для документов |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 350 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Тип сумки | Папка |
Діловий папка зі штучної шкіри для документів формату А4 Exclusive 712000
Опис моделі:
закривається на змійки.
Усередині папки розташовані два відділення для документів формату А4, петля для ручки.
Є незнімний ремінець зі штучної шкіри для носіння на кисті руки.
Характеристики:
Артикул: 712000.
Виробник: Exclusive, Україна.
Розміри: 35х26х4,5 см.
Вага: 550 г.
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: чорний.
Информация для заказа
- Цена: 1 150 ₴











