Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Exclusive |
| Вес | 650 г |
| Высота | 265 мм |
| Глубина | 45 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Одна |
| Тип | Папка для документов |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 365 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Тип сумки | Папка |
Папка-портфель ділова Exclusive зі шкірозамінника 710400
Опис моделі:
Папка закривається на змійки.
Усередині папки розташоване одне відділення для кріплення блокнота формату А4, відділення для документів формату А4, яке фіксується хлястиком на липучці, дві петлі для ручок, невелика кишеня-пенал на блискавці.
Ручка зі штучної шкіри для носіння в руці.
Характеристики:
Артикул: 710400.
Виробник: Exclusive, Україна.
Розміри: 36,5х26,5х4,5 см.
Вага: 650 г.
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: чорний.
Информация для заказа
- Цена: 1 195 ₴








