Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Exclusive |
| Вес | 625 г |
| Высота | 265 мм |
| Глубина | 40 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Одна |
| Тип | Папка для документов |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 355 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Тип сумки | Папка |
Ділова папка зі штучної шкіри для документів формату А4 Exclusive 712100
Опис моделі:
Ділова папка закривається на блискавці.
Усередині папки розміщено два відділення для документів формату А4, петля для ручки, сегрегатор.
Є незнімний ремінець зі штучної шкіри для носіння на кисті руки.
Файли не йдуть у комплекті
Характеристики:
Артикул: 712100.
Виробник Exclusive, Україна.
Розміри: 35,5х26х4 см.
Вага: 625 р.
Матеріал: Штучна шкіра.
Колір чорний.
Информация для заказа
- Цена: 1 295 ₴








