Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 290 мм |
| Длина | 270 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Текстиль |
| Отделения | 1 основное |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 160 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
Чоловіча сумка Wallaby з поліестеру 2431
Опис товару:
Чоловіча сумка.
Регульована ручка для носіння через плече.
Один відділ на блискавці.
Дві невеликі додаткові кишеньки на лицьовій стороні.
Характеристики:
Артикул: 2431.
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Розміри: 29х27х16 см.
Об'єм: 2 л.
Колір: чорний.
Информация для заказа
- Цена: 530 ₴






