Чоловіча сумка Wallaby із поліестеру чорна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 215 мм |
| Длина | 165 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Отделения | 1 основное |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Нет |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 55 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
Чоловіча сумка Wallaby із поліестеру чорна 2661
Опис товару:
Чоловіча сумка.
Регульована ручка носіння через плече.
Один відділ на замку
Дві невеликі додаткові кишеньки на лицьовій стороні.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 16,5 x21, 5x5.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 240 ₴








