Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMO |
| Цвет | Коричневый |
| Размеры | |
| Высота | 350 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Глубина | 45 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Нет |
| Тип | Папка для документов |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Папка |
Ділова папка A4 Амо зі штучної шкіри SSBW04 brown
Опис товару:
Два відкритих відділення.
Одна кишеня на блискавці.
Дві петлі для ручок.
Чотири кишені для візиток.
Сегрегатор для документів формату А4
Кріплення для блокнота формату А4.
Калькулятор.
Міцна ручка.
Характеристики:
Розміри: 35х26х4,5 см.
Колір: коричневий.
Поміщаються документи формату А4.
Виробник: AMO, Польща.
Информация для заказа
- Цена: 1 860 ₴








