Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 185 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Зеркало в комплекте | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Плечевой ремень | Нет |
| Ручки | Одна |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 280 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол (1) | Унисекс |
| Тип сумки | Косметичка |
Косметичка дорожная Wallaby синяя 2100-2
Опис:
Лицьову сторону прикрашають контрастні смужки та логотип виробника.
Містке основне відділення.
Дві кишені, одна з яких сітчаста, інша на блискавці (всередині косметички).
Кишеня для підручних предметів на лицьовій стороні косметички.
Додаткова міцна ручка з поліестеру.
Характеристики:
Артикул: 2100-2.
Матеріал: поліестер 420 Д.
Розміри в мм (ШхВхГ): 280x185x90
Колір: синій.
ТМ Wallaby.
Информация для заказа
- Цена: 330 ₴









