Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Средний |
| Регулировка размера | Да |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 42 см |
| Глубина | 14 см |
| Объем | 20 л |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Сумка дорожня Wallaby з поліестеру на 20л 2670
Опис сумки:
Господарська сумка.
Матеріал: поліестер.
Регульована ручка для носіння через плече.
Один великий відділ на замку.
Дві кишені на лицьовій стороні.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Розміри в см (ШхВхГ): 42x28x14,5
Об'єм, л: 20,02.
Колір: чорний.
ТМ Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴









